Novox to wysoki poziom

Novox jest producentem wysokiej klasy sprzętu audio. Od ponad 10 lat marka Novox to jeden z najlepszych dystrybutorów i sprzedawców rozwiązań audio. Skupiamy się na w pełni profesjonalnej ofercie produktów audio. Staliśmy się oczywistym wyborem dla wielu firm, osób prywatnych, artystów i wykonawców i sal koncertowych na całym świecie.

Wypełniamy niesamowitą jakością dźwięku wszystkie sfery nagłośnienia takie jak scena, studio czy homerecording. Nasze doświadczenia pozwalają na połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia inżynierów z wnikliwymi badaniami rynku. W wyniku czego oferujemy kilka serii mikrofonów i systemów bezprzewodowych z najlepszymi parametrami użytkowymi i w przystępnej cenie.

Wiele firm może zapewnić sprzęt audio na wysokim poziomie, jednak to, co sprawia, że ​​wybór pada na Novox, to jakość produktów i usług, doskonałe ceny i świetne relacje z klientami.

Jeszcze kilka lat temu dostęp do profesjonalnych rozwiązań pro-audio oznaczał konieczność zainwestowania znacznych środków dla osiągnięcia zadowalających efektów. Dzięki postępowi technicznemu jaki dokonał się w ostatnich latach Novox posiada w swojej ofercie zaprojektowane i wyprodukowane urządzenia najwyższej klasy, których jakość jest doskonała, a cena bardziej konkurencyjna niż kiedykolwiek przedtem.

Nowe standardy bezprzewodowych systemów nagłośnienia Novox

Pierwsze systemy bezprzewodowe Novox z serii NVX pojawiły się na rynku w 2008 roku i natychmiast wyznaczyły nowy standard w relacji ceny do jakości. Do dziś bezawaryjnie pracuje blisko 10.000 systemów Novox NVX. Aktualnie oferta systemów bezprzewodowych Novox poszerzyła się o nowe model z serii FREE, które pozwalają na jednoczesne użycie 12 zestawów. Do niedawna takie możliwości łączenia zestawów oferowały jedynie urządzenia kilkakrotnie droższe.

Mikrofon który zmienił Internet

Kamieniem milowym w historii Novox jest mikrofon NC-1. – Mikrofon USB przeznaczony do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows jak i Mac OS X. Bezapelacyjny lider w swojej kategorii, który pokonuje w bezpośrednim porównaniu nawet kilkukrotnie droższe produkty na rynku. Dzisiaj Novox NC-1 jest najchętniej wybieramy mikrofonem w swojej kategorii zbierającym najlepsze recenzje. To doskonały wybór do nagrywania, podcastów, streamingu i game’ingu.

Systemy nagłośnienia w doskonałej jakości i cenie

Novox to również znakomite systemy nagłośnieniowe, zarówno mobilne jak i instalacyjne, z doskonałymi kolumnami NV12 i NV15 na czele. Ofertę nagłośnieniową uzupełniają budżetowe miksery z serii M, które nie ustępują znacznie droższym konstrukcjom zarówno pod względem brzmienia, funkcji oraz jakości wykonania.

W dalszym ciągu nasi projektanci pracują nad kolejnymi produktami, dbając, aby dostarczać klientom produkty doskonałej jakości w najlepszej cenie.