Premiera nowego mikrofonu Novox NC-1 Game

Mikrofony Novox udowodniły swoją jakość przez tysiące nagranych filmów, nagrań audio i podcastów. Długo oczekiwana premiera nowego mikrofonu, która rozpalała wyobraźnię graczy nabiera realnego wymiaru.

Już w najbliższy poniedziałek do sieci sprzedaży trafi doskonale nadający się do grania online, komunikacji czy nagrywania dźwięku nowy mikrofon Novox NC-1 GAME. Mikrofon jest podłączany bezpośrednio do komputera przez port USB, tym samym nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji, a także zbędne jest jakiekolwiek zewnętrzne zasilanie. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera czy konsoli i cieszyć się grą. Mikrofon bezproblemowo współpracuje z każdym programem do nagrywania audio w systemach Mac oraz Windows.

Przede wszystkim jakość

Użytkownicy Novox NC-1 GAME mogą liczyć na bardzo wysoką jakość dźwięku i doskonałą czytelność nagrywanego głosu. Wszystko przez zastosowana elektronikę odpowiedzialną za rejestrowanie dźwięku. Szerokie pasmo przenoszenia w zakresie od 30Hz do 18kHz oraz wysokiej klasy przetwornik przetwornik A/D 16bit 48kHz gwarantuje bardzo niski poziom szumów własnych. Mikrofon charakteryzuje także wysoka dynamika i kardioidalna charakterystyka, która tłumi dźwięki dochodzące z boku mikrofonu i sprawia, że mikrofon nie rejestruje zakłóceń.

NC-1post

Zaskoczeniem może być zmieniony design mikrofonu przygotowany z myślą o graczach. Mikrofon został wyposażony w diodę świecącą w kolorze zielonym oraz delikatne zielone podświetlenie membrany sygnalizujące gotowość do pracy. Dzięki temu wzrok się nie męczy podczas długich rozgrywek a przy tym wygląda świetnie.

NC-1 GAME wykonany jest na bazie sprawdzonej solidnej metalowej konstrukcji, która chroni wrażliwą i delikatną elektronikę rejestrującą dźwięk. Zapewnia to wieloletnią bezproblemową pracę urządzenia. Mikrofon objęty jest 3 letnią gwarancją.

Novox NC-1 GAME jest wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt mikrofonowy, statyw biurkowy oraz kable USB i micro-USB. Bezpośrednio już po zmontowaniu urządzenia i podłączeniu do komputera czy konsoli można korzystać i cieszyć się grą.